Към съдържанието

Answear Club

logo answear

мъжки Ризи BARENA VENEZIA

Брой продукти: 11
BARENA VENEZIA

Barena Venezia е марка, родена през 1993 г. Формите, цветовете и материалите се съчетават, за да създадат от самото начало автентична и изискана ДНК.

марка BARENA VENEZIA
Популярни
Размер на производителя
Цвят
Цена
Вид асортимент
Вид материал
Вид риза
Вид яка
Десен
Кройка
Ръкав
-50%
-5%* с код: SUN
Памучна риза BARENA VENEZIA Camicia Mola мъжка в сиво със стандартна кройка с класическа яка CAU5075.2586
Памучна риза BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 259,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 259,90 €
-11%
-5%* с код: SUN
Риза с лен BARENA VENEZIA Camicia Mola в тъмносиньо със свободна кройка с класическа яка OSU5069.2768
Риза с лен BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
309,90 €
Редовна цена: 589,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 349,90 €
-5%* с код: SUN
Риза BARENA VENEZIA Camicia Mola в бежово със свободна кройка CAU5073.4150
Риза BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
179,90 €
Редовна цена: 329,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
-5%* с код: SUN
Вълнена риза BARENA VENEZIA Camicia Den в черно със стандартна кройка с класическа яка CAU5267.478
Вълнена риза BARENA VENEZIA Camicia Den
Текуща цена:
179,90 €
Редовна цена: 373,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
-5%* с код: SUN
Ленена риза BARENA VENEZIA Camicia Mola мъжка в тъмносиньо със стандартна кройка с класическа яка CAU5077.3007
Ленена риза BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 219,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
-40%
-5%* с код: SUN
Ленена риза BARENA VENEZIA Camicia Mola мъжка в сиво със стандартна кройка с класическа яка CAU5077.3007
Ленена риза BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 219,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
-50%
-5%* с код: SUN
Риза с коприна BARENA VENEZIA Camicia Mola в черно със свободна кройка CAU5079.4151
Риза с коприна BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
164,90 €
Редовна цена: 329,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 329,90 €
-50%
-5%* с код: SUN
Памучна риза BARENA VENEZIA Camicia Mola в бежово със стандартна кройка с класическа яка KNU5115.2741
Памучна риза BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 339,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 339,90 €
-50%
-5%* с код: SUN
Риза BARENA VENEZIA Camicia Mola мъжка в бежово със стандартна кройка с класическа яка OSU5061.2736
Риза BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 379,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 379,90 €
-50%
-5%* с код: SUN
Ленена риза BARENA VENEZIA Camicia Mola мъжка в бяло със стандартна кройка с класическа яка CAU5077.3007
Ленена риза BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
109,95 €
Редовна цена: 219,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
-50%
-5%* с код: SUN
Памучна риза BARENA VENEZIA Camicia Mola мъжка в бежово със стандартна кройка с класическа яка CAU5073.2764
Памучна риза BARENA VENEZIA Camicia Mola
Текуща цена:
134,90 €
Редовна цена: 269,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 269,90 €