Ray-Ban - Очила 0RB2140.902.50 WAYFARER
0RB2140
Цвят: кафяв
Недостъпен продукт
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
Слънчеви очила от колекция Ray-Ban. Моделът е с пластмасова рамка и гладки стъкла. UV протекция 400.
- Форма на рамката: правоъгълна.
- UV защита.
- Ширина на стъклата: 50 mm.
- Височина на обектива: 41 mm.
- Дължина на рамката: 150 mm.
Характеристики на продукта
Вид леща
Униформа
Детайли за продукта
Код на производителя
0RB2140.902.50
Цвят
кафяв
Марка
Ray-Ban
Производител
Luxottica group S.p.A.
Piazzale Cadorna 3, 20123 Milano IT
https://www.essilorluxottica.com/en/brands/customer-care/ ; info@luxottica.com
Код на продукта
PP84-OKU002_89X
Състав
Основен материал: Синтетичен материал
Открий продукти от Ray-Ban
-15%* с код: AD