Ray-Ban - Очила 0RB1971.914751.54 SQUARE
0RB1971
Цвят: злато
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
- Форма на рамката: квадратна.
- UV защита.
- Ширина на стъклата: 54 mm.
- Височина на обектива: 48 mm.
- Дължина на рамката: 145 mm.
Характеристики на продукта
Вид леща
Униформа
Детайли за продукта
Код на производителя
0RB1971.914751.54
Цвят
злато
Марка
Ray-Ban
Производител
Luxottica group S.p.A.
Piazzale Cadorna 3, 20123 Milano IT
https://www.essilorluxottica.com/en/brands/customer-care/ ; info@luxottica.com
Код на продукта
PP84-OKM00T_GLD
Състав
Основен материал: Синтетичен материал, Метал
Открий продукти от Ray-Ban
-15%* с код: AD